AİLE BOYU HEYECAN

YENİ X-TRAIL

YENİ NISSAN X-TRAIL

HAYALLERİN KADAR GÜÇLÜ

Bugüne kadar yaptığın tüm yolculukları unut! dCi 130 dizel motor ve otomatik vites seçeneği ile Yeni X-TRAIL sana en konforlu, en rahat yolculuğu sunuyor. Yeni X-TRAIL’in iç hacminde herkese, her şeye yetecek kadar yer var. Çift dikişli deri koltukları, led aydınlatması, yol boyunca sana eşlik edecek yorgunluk algılama sistemi, otomatik uzun far asistanı ve daha pek çok özelliği ile diğerlerinden çok farklı.

Motor Hacmi

Motor Hacmi
cc bazında motor kapasitesi

Motor Gücü (HP)

Motor Gücü
Motorun ürettiği gücün PS değeri

Yakıt Tüketimi (Karışık)

Yakıt Tüketimi
Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı

KABİN İÇİ SESSİZLİĞİ!

Rüzgar tüneli testleri ile kanıtlanan kabin içi sessizlik. Arka sütunların çevresindeki paneller ve aerodinamik gövde sayesinde sürtünmeyi neredeyse hissetmeyeceksiniz.

Devrim niteliğinde bir sonuç: şaşırtıcı derecede sessiz bir sürüş ve etkileyici bir yakıt tüketimi.

KONFORUNUZU BİR ÜST BOYUTA TAŞIYIN!

Yeni X-Trail’in teknolojik iç tasarımını destekleyen yeni tasarım deri direksiyon, aynı zamanda ısıtma sistemiyle de desteklenerek; soğuk günlerde ellerinizi ısıtarak maksimum konfor sağlar.

MÜZİĞİ DİNLEMEKLE KALMAYIN. HİSSEDİN!

Yeni X-Trail’in benzersiz iç mekanı için Bose® mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan sekiz adet stratejik yerleştirilmiş hoparlör ile müziği her zamankinden daha fazla hissedeceksiniz. Bose® ses sisteminin içerdiği iki adet woofer ile alçak frekanstaki sesleri yoğun bir şekilde duyacak ve aracınızın içinde konser heyecanını yaşayacaksınız.

BAGAJI AÇMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!

Elleriniz doluyken bagajı açmak artık problem değil. Yeni X-Trail’in hareket sensörlü bagaj kapağını, tek hareketinizle anahtarınıza ihtiyaç duymadan kolayca açabilirsiniz.

NISSAN X-TRAIL GALERİ

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.