NISSAN KUZEY İSTANBUL

HAKKIMIZDA

 

NISSAN KUZEY İSTANBUL HAKKINDA

Üstün teknolojisi, güvenliği ve konforuyla tüm dünyaya kendisini kanıtlamış NİSSAN otomobillerin bayiliğini üstlendiğimiz 1994 tarihinden itibaren, Yenibosna Havaalanı kavşağında hizmete devam ettiğimiz 4,000 metrekare tesisimizde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Sizlerin daha iyi hizmet alabilmeleri için elimizden gelen tüm gayreti sarf ederek ihtiyaçlarınızı karşılamaya özen gösteriyoruz.

Satış, servis , kiralama, yedek parça ,2.el otomobil ve Sem Sigorta Aracılık Hizmetleri adı altında hizmet verdiğimiz 4 S plazamızda uzman ekibimiz, istekleriniz doğrultusunda kaliteli ve zamanında teslim sloganıyla hareket etmektedir. Hem memnuniyetiniz, hem de ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun hizmeti alabileceğiniz ve sorularınızı cevap bulabileceğiniz

Şirketinizde kullanacağınız araçlarınızın toplu alımında filo departmanımızla irtibat kurduğunuz andan itibaren hem en uygun fiyatlarla araçlarınıza sahip olabilir, hem de çalışma sistemimizden en az süre kaybını sağlayacak servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Gerek showroom’umuzu görmek ,gerekse aracınızın bakımını yaptırmak amacıyla yolunuz plazamıza düştüğü andan itibaren kendinizi hoş bir ortamda bulacak, size ikram ettiğimiz içecekleri yudumlarken hoş zaman geçireceksiniz…

İlk geldiğiniz andan son ana kadar kendinizi evinizde gibi hissettirmek için elimizden geleni yapacağız.

Ayrıca Showroom’umuzda 2.El aracınızın piyasa değeri hakkında bilgiler edinebilir, hem 0 veya 2. El takas yapabilir, dilerseniz değerinde satabilirsiniz. Ekspertiz ve servis kayıt hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

‘’En iyi hizmeti almanız için en doğru adres olabilmektir.

MİSYONUMUZ

‘’Kuzey Otomotiv’e her gelişinizde, güler yüzlü, mutlu çalışan bir ekip tarafından karşılanır, dinlenir, sonuç odaklı çözümler eşliğinde, dürüst ve güvenli hizmet almış olmanın keyfi ile ayrılırsınız.

STRATEJİMİZ

‘’Şirket ve  marka değerlerini en üst seviyede tutarak çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel becerilerini artırmaya yönelik faaliyetler(İş ilişkisi içinde olduğumuz kişi ve kuruluşlarla iletişim desteği  dahilinde) dinamik ve sürekli kendini yenileyen bir çalışma ortamı yaratmaya devam etmeyi amaçlıyoruz.

Kuzey Otomotiv satış bölümüne ilaveten Carbook Araç Kiralama, Operasyonel Filo Satış,2. El araç satışı ve 6 markanın içinde bulunduğu Sem Sigorta acenteliği hizmetini de müşterilerine sunmaktadır.

Konusunda uzman ve profesyonel , müşteri memnuniyetini ticari ve mali performansıyla birlikte en üst seviyeye çıkaran güçlü ekibiyle otomotiv sektöründe marka olan şirketimize, olumlu eleştirileriyle katkıda bulunan tüm müşterilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.