NISSAN KAMPANYALARI

NISSAN’IN İLERİ TEKNOLOJİLERİYLE ÖNÜNE GEÇİLEMEYEN BİR HEYECAN YAŞAYIN!

NISSAN’IN İLERİ TEKNOLOJİLERİYLE ÖNÜNE GEÇİLEMEYEN BİR HEYECAN YAŞAYIN!

Nisan ayı boyunca Qashqai ve X-Trail modellerinde 40.000 TL’ye 12 ay %0,79’dan başlayan faiz avantajları ve 5.750 TL‘ye varan özel kampanya indirimlerini kaçırmayın!

Micra ve Juke modellerinde ise 30.000 TL’ye 12 ay %0,89 faiz avantajı, finansman kampanyasına ek olarak Micra’da 5.250 TL’ye, Juke’ta 3.000 TL‘ye varan nakit indirimi Nissan Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor. Üstelik Juke Sky Pack’lerde açılır cam tavan hediye!

Nisan ayı boyunca kasa havuzu hediyeli Navara modeline 40.000 TL’ye 12 ay %1,09 faiz fırsatı ve sınırlı sayıda 2017 MY araç için  99.900 TLden başlayan çok avantajlı fiyatlarla sahip olun. 

Aşağıdaki tabloda yer alan finans kampanyaları, peşin alımlarda kullanılabilmektedir.

 

Yasal Uyarılar

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Bu kampanya Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

*Qashqai ve X-Trail modelleri için 40.000 TL 12 ay 0,79% faiz fırsatı, Niskasko ve Uzatılmış Garanti tercih edildiğinde geçerlidir. Niskasko ve Uzatılmış Garanti seçeneklerinden birisi tek başına tercih edildiğinde 40.000 TL 12 ay 0,89% faiz fırsatı; Niskasko ve Uzatılmış Garanti seçenekleri tercih edillmediğinde ise 40.000 TL 12 ay 1,09% faiz fırsatı geçerlidir.

*Kasa havuzu hediyesi, filo kanalından satılan Navara’ları kapsamaz. Kasa havuzunun tavsiye edilen perakende satış fiyatı KDV hariç 1.064 TL’dir.

 

NISSAN X-TRAIL VE ARET VARTANYAN İLE İSTANBUL’DA BİR GÜN

NISSAN X-TRAIL VE ARET VARTANYAN İLE İSTANBUL’DA BİR GÜN

 1. Bu kampanya NISSAN OTOMOTİV A.Ş. tarafından İstanbul’da  gerçekleşmektedir.
 2. İstanbul genelinde NISSAN OTOMOTİV A.Ş.’ne ait İstanbul Yetkili Satıcıları’ndaki test sürüşü akabinde satış danışmanlarının masalarında yer alan broşürde bulunan forma ad-soyad, adres ve telefon bilgilerini yazdıktan sonra “Aret Vartanyan ile bir yolculuk geçirseniz hangi konuyu onunla konuşmak isterdiniz?” konu başlığında yorumlarını etkileyici ve yaratıcı bir anlatımla yazanlar yarışmaya katılabilirler.
 3. Jüri tarafından 02.05.2018 tarihinde yapılacak değerlendirme sonucunda 3 kişiye Aret Vartanyan ile 05.05.2018’de “Nissan X-Trail ile İstanbul’da bir gün ”geçirme hakkı (Brunch+ Nissan X-Trail ile şehir turu+ Bebek / çay-kahve molası+ Nissan X-Trail ile şehir turu+Cihangir’de 5 çayı+Akşam Yemeği) – (Katılımcılar Nissan Qashqai ya da Nissan X-Trail ile ayrı ayrı evlerinden alınacak ve program sonunda evlerine bırakılacaktır) ikramiyesi verilecektir.
 4. Kazanan yarışmacılar 04.05.2018 tarihinde www.facebook.com/NissanTurkiye adresinde yayınlanacaktır.
 5. Kazanan talihlilerle Çağrı Merkezi üzerinden iletişime geçilerek gerekli kişisel bilgileri istenecektir. Katılım sonrasında kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 6. Verilen ikramiye tek kişiliktir,  nakde çevrilemez, talihli dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz.
 7. Ödül teslimi için kazananların ehliyetlerini ibraz etmeleri gerekmektedir.
 8. Kampanyaya NISSAN OTOMOTİV A.Ş. çalışanları, ESTABOOM çalışanları, Nissan yetkili satıcıları çalışanları,  NISSAN OTOMOTİV A.Ş. iş ortakları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 9. Genel ahlak kurallarına uymayan içerikler yarışmaya dahil edilmeyecektir.
 10. Kayıp ya da geç kayıtlar için sorunlu ya da kayıp teknik donanım veya yazılım arızaları veya kullanılamaz ağ bağlantıları için ya da başarısız, yanlış, hatalı, eksik, bozuk veya gönderen veya sistem kaynaklı herhangi bir elektronik iletişim gecikmesinde, ekipman veya programlama ile ilgili ya da bu yarışmada kullanılan veya bu yarışmada kayıtların işlenmesinde oluşabilecek herhangi bir insan hatasından NISSAN OTOMOTİV A.Ş. sorumlu değildir.
 11. NISSAN OTOMOTİV A.Ş. önceden belirtmeksizin kampanyayı koşullarında ya da ödül içeriğinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 12. Program süresince çekilen video ve fotoğrafların kullanım hakkı süresiz olarak NISSAN OTOMOTİV A.Ş.’ne aittir. Kazanan talihliler bu konuda muvafakatname imzalamayı taahhüt eder.
 13. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 14. Bu yarışmaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
 15. Bu kampanya MPİ’nin 17.04.2018 tarih ve 40453693-255.05.02-E.3991 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.  

 

BU BAHAR HER BAKIMDAN AVANTAJLISINIZ.

BU BAHAR HER BAKIMDAN AVANTAJLISINIZ.

NISSAN’INIZIN HAK ETTİĞİ KUSURSUZ SERVİS BAKIMI SİZE ÖZEL FİYAT AVANTAJLARIYLA NISSAN YETKİLİ SERVİSLERİ’NDE.

PERİYODİK BAKIMLARDA, ORİJİNAL PARÇADA %15

İŞÇİLİKTE %20İNDİRİM AVANTAJI.

*Kampanya kapsamında 1 – 30 Nisan 2018 tarihleri arasında, tüm Nissan Yetkili Servisleri’nde periyodik bakımlarda geçerli orijinal yedek parça (yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi, yakıt filtresi) motor yağı ve sarf malzemelerde %15 işçilikte ise  %20 oranında tavsiye edilen liste satış fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Servis müşterilene yöneliktir, banko satışlarda geçerli değildir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

ORİJİNALİ BOZMA.

ORİJİNALİ BOZMA.

Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servislerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında; Qashqai (J10 model kodlu), X-Trail (T31 model kodlu), Juke (F15 model kodlu), Note (E11 model kodlu), Micra(K12 model kodlu), Navara(D40 model kodlu), Pick-up(D22 model kodlu), Almera ve Primera model araçların fren balatası, fren aynası, debriyaj alt merkezi, debriyaj balatası, debriyaj rulmanı ve debriyaj setleri orijinal yedek parçalarında %10 ile %30 arasında değişen tavsiye edilen iskonto oranları uygulanmaktadır. Fiyat bilgisi için kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerine başvurunuz. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

NISSAN’INIZI UZMANINA BIRAKIN, İLK GÜNKÜ HEYECANLA YOL ALIN.

NISSAN’INIZI UZMANINA BIRAKIN, İLK GÜNKÜ HEYECANLA YOL ALIN.

 

Bakım Paketleri

 

Bakım Paketleri

 

*Dizel Bakım Paketleri İçeriği : Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre yakıt filtresi değişim ihtiyacı varsa, farklı bir paket uygulanır.

**Benzinli Bakım Paketleri İçeriği : Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir.

1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım Paketleri’nde Nissan onaylı orijinal ve/veya muadil parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.