NISSAN KUZEY İSTANBUL

SİGORTA HİZMETLERİ

NISSAN KUZEY SİGORTA HİZMETLERİ

2000 yılında sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Sem Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. Profesyonel kadrosu ile birlikte sigortacılığın tüm branşlarında, yurt içi ve yurt dışında, dünyanın en güçlü reasürans şirketleri ile çalışmaktadır.

Şirketimizin acenteliğini yaptığı şirketler ise,

  • AXA SİGORTA A.Ş.
  • AK SİGORTA A.Ş.
  • ALLİANZ SİGORTA A.Ş
  • GÜNEŞ SİGORTA A.Ş.
  • MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.
  • GROUPAMA SİGORTA A.Ş.
  • olmak üzere 6 sigorta şirketin A TİPİ YETKİLİ ACENTELİĞİNİ yapmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Şirketimizin vizyonu Türkiye de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Şirketimizin misyonu sigorta sektörüne yön verecek çalışmalar yapmak Türkiye de sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak, Bireysel ve Kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip, en uygun poliçe şartlarını, limitlerini ve fiyatlarını oluşturarak sigorta aracılık hizmetini beklenenin üzerinde sunmaktır.

Şirketimiz, müşterilerimizin risklerini doğru analiz ederek riskten korunmalarını sağlamak, gelecekleri ile ilgili ileriye dönük planlama yapmalarına yardımcı olmaktır.

Şirketimiz, müşteri memnuniyeti yaratmak amacıyla poliçe şartlarını, teminatlarını ve fiyatlarını oluşturarak sigortacılık hizmetlerini en iyi şekilde sunmaktır.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran şirketimiz; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır.

KIYASLAMA AVANTAJI

Sektörün en seçkin 6 sigorta şirketi olan Axa Sigorta, Ak Sigorta,  Allianz Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta ve Mapfre Genel Sigorta  Sigorta acenteliklerimizi siz değerli müşterilerimi güçlü rekabet ortamında fiyat kıyaslama imkanı ile birlikte sigorta şirketlerini verdikleri hizmetlere göre değerlendirebilme imkanı da sağlamaktadır. Böylece siz de trafik, Kasko, Evim paket, Dask, İş yeri, Mesleki sorumluluk ,sağlık sigortasına kadar pek çok farklı üründe 6 ayrı şirketten sadece acenteliğimizi arayarak tek seferde fiyat alabilir, hizmet ve teminat politikalarındaki farklılıkları değerlendirerek kendinize en uygun olan sigorta ürününü seçebilirsiniz.

NEDEN NISKASKO ?

Bir NısKasko binek ya da ticari araç sahibi olmanın ayrıcalığını her an yaşayın diye, talihsiz anlarda bile yanınızda olacak bir hizmet paketi hazırladık. Yalnızca size özel ayrıcalıklarla dolu araç poliçesi  NısKasko sayesinde, Nissan aracınızı kullanırken içiniz hep rahat olacak.

NISKASKO AVANTAJLARI NELERDİR ?

* Her türlü hasar onarımı Kuzey Otomotiv çatısı altında, yalnızca Nissan Orijinal Parçalar® kullanılarak konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.

* Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada, aracınızın tamir edilemeyecek derecede zarar görmesi ya da çalınması halinde 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.

* Aracınızın hasar alması sonucunda yürüyen aksamlarında gerçekleşen hasarların tümünde onarıma gönderilmeden Orijinal parçasıyla değişim yapılır.

* Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (boya, çizik, göçük, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) mini onarım servisleri tarafından hasarsızlık indiriminiz etkilemeden yapılır.

* Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa NisKasko anlaşması olan Kuzey Otomotiv’de  hasar, eksiksiz karşılanır.

* Cam kırılmalarında bir kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.

* Kuzey Otomotiv hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızlı bir şekilde yapılır.

* İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet sigortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.

* Bir sonraki yıl yenileme yapılırken avantajlı hasarsızlık indirimi sunulur.

* Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Nissan aracınızın 2. el değeri korunmuş olur.

 NISKASKO ‘lu olmak bir ayrıcalıktır..

Sigorta hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER