NISSAN KUZEY İSTANBUL

SERVİS HİZMETLERİ

NISSAN KUZEY SERVİS HİZMETLERİ

Nissan Kuzey Otomotiv ailesi olarak aracınızı yıllar geçse bile ilk günkü gibi tutmakta kararlıyız. Bunun için sizlere aracınızı aldığınız ilk günden itibaren bütün sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz servisimizde hizmet vermekteyiz. Her bir misafirimizin aracı için en iyiyi istediğinin farkındayız. Bunun için buradayız ..

24 yıllık tecrübemiz ve uzman danışmanlarımızın tavsiyeleri ile aracınız için ihtiyacınız olan tüm gereklilikleri karşılayabileceğiniz servisimizde kendinizi huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Aracınızın rutin bakımı için beklerken size sunduğumuz ikramlardan faydalanabilir, bekleyişinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca yedek parça ihtiyacınız için yedek parça hizmetimizden yararlanabilir ve aracınız için gerekli olan parçalara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Şayet aracınızda herhangi bir maddi hasar durumu oldu ise müsterih olurunuz. Kuzey Otomotiv olarak servisimizde biz sizlerin hizmetinizdeyiz. Gerekli olan tüm işlemleri zamanında ve eksiksiz olarak yapmak gayreti içerisindeyiz. Aracınızın tamir ve onarım işleri bittikten sonra ilk günkü gibi keyifle kullanımına devam edeceğinizden eminiz.

Şayet ikinci el bir aracınız var ve satmayı veya almayı düşünüyorsanız sizlere sunduğumuz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aracınız veya almayı düşündüğünüz aracın servis geçmişini öğrenebilir, bu sayede güven hissi ile hareket edebilirsiniz.

Ek olarak, sunduğumuz oto kuaför hizmetimizden yararlanabilir, detaylı temizlikten cam filmine, kaput filminden motor koruma ve seramik kaplamaya kadar çeşitli hizmetlerimizden faydalanabilir ve aracınızın ilk günkü gibi sağlam ve ışıltılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için : (0212) 551 24 86

Nissan’ınızın periyodik bakımı ya da diğer satış sonrası hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER