NISSAN KUZEY İSTANBUL

SATIŞ HİZMETLERİ

NISSAN KUZEY SATIŞ HİZMETLERİ

Kuzey Otomotiv olarak 0 araç satışına başladığımız 1994 yılından itibaren siz kıymetli misafirlerimizin istek ve ihtiyaçlarını anlayıp doğru hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Bunun için ekibimiz ile beraber sizlerin ihtiyacı olan yada olabilecek her türlü durum hakkında aksiyon almak üzere eğitimler ve geliştirmeler yapmaktayız.

Showroom’umuza geldiğiniz ilk andan itibaren uzman satış danışmanlarımız tarafından karşılanacak ve hoş bir sohbet içerisinde ilgilendiğiniz modeller ile ilgili bilgi alabileceksiniz. Uzmanımızın sizlere ikram ettiği ikramların tadına bakarken hem ilgilendiğiniz aracınız hakkında bilgi alabilecek, ikinci el bir aracınız var ve takas yapmak istiyorsanız aracınızın ekspertizi yapılıp fiyat verilecek ve size sadece ihtiyacınıza uygun modeli ve zekinize hitap eden rengi seçmek kalacaktır.

Sürekli olarak güncellenen kampanyalar ve sizin için en uygun ödeme seçeneklerini istişare edebilecek, dilerseniz firmamızda temsilcisi bulunan finans kuruluşlarından anında ve hızlı şekilde kredi başvurusu yapabileceksiniz. Ayrıca bankaların NİSSAN’ a özel kredi ve ödeme avantajlarından yararlanabileceksiniz.

Şayet aklınızda bir veya birkaç farklı markanın model kıyası ile ilgili soru işaretleri var ise satış danışmanlarımız sizlere artı ve eksi yönleri ile farkları anlatmaktan mutlu olacaktır. Bu sayede modellerin arasında avantaj farklarını öğrenebilir, gönül rahatlığı ile aracınızı seçebilirsiniz.

Aracınızı aldığınız ilk günden itibaren Nissan NOAS garanti kapsamında bir güvenceye sahip olacak, dilerseniz NİSKASKO ayrıcalıkları ile bütün bir korumaya sahip olabileceksiniz. Araç kuaför ve koruma hizmetlerimiz ile aracınız yıllara meydan okuyacak, dayanıklılığı artacak ve size görsel olarak uzun yıllar ilk günkü heyecanı yaşatacaktır. Ayrıntılı bilgiyi satış danışmanınızdan elde edebilirsiniz.

Sıfır araçlarımız ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Nissan Hizmetleri

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER